General Mobile’dan 3 ay Filbox hediye

General Mobile, aksiyondan komediye, aileden animasyona yüzlerce filmi, yabancı dizileri, belgesel, spor programları ve özel şifreli canlı yayın kanallarını cepten ve tabletten izleme fırsatı sunan Filbox Hemen Servisi’ni kullanıcılarına 3 ay sınırsız ve ücretsiz sunuyor.

Türkiye’nin en çok tercih edilen ilk 3 akıllı telefon markasından biri olan General Mobile, Android One programı kapsamında müşterilerine saf bir android deneyimi yaşatmaya devam ediyor. Android One yazılımı ile müşterileriyle birçok ilki buluşturan General Mobile; film, dizi, belgesel ve eğlence kanallarındaki sayısız HD içerikle fark yaratan Filbox Hemen’i kullanıcılarına 3 ay boyunca sınırsız ve ücretsiz olarak sunuyor.

General Mobile kullanıcıları kampanya kapsamında; yılda en az 1000 film, dizi, belgesel, spor, müzik ve çocuk programları sunan “Filbox Hemen” servisini 3 ay sınırsız ve ücretsiz olarak kullanılabilecek. Ayrıca, bu kampanyadan faydalanan General Mobile kullanıcıları 12 aylık Filbox Hemen aboneliğini 89 TL yerine 69 TL’ye gerçekleştirme fırsatına da sahip olacaklar.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın