Getir’den iş fırsatlı kodlama maratonu

Yüzlerce çeşit ürünü 7 gün 24 saat istenilen noktaya ortalama 10 dakikada getiren akıllı telefon uygulaması “Getir”in yetenekli gençlere iş imkanı sağlama amacıyla düzenlediği “hackathon”a müracaatlar başladı.

Getir’den konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, 48 saat sürecek Getir Hackathon, 19-21 Şubat tarihleri arasında şirketin Etiler ofisinde düzenlenecek.

Kullanıcı taleplerine göre anında alışveriş konusunda oluşturulacak yaratıcı yazılım fikirleri ve mobil uygulamaların yarışacağı etkinliğe başvurular 17 Şubat’ta son bulacak, kod geliştiriciler bireysel veya takım olarak katılabilecek.

Katılımcılar, en iyi on demand delivery projesini üretip büyük ödülü kazanmak için yarışacak. Yarışmacılar projelerini Backend Node.js, MongoDB ve Redis gibi yeni teknolojileri içeren formatta hazırlayacak, Frontend ise iOS / Android mobil uygulama geliştirecekler.

Kazanan takım 3 bin lira değerindeki hediye çekinin sahibi olacak. Ayrıca ikinci gruba 2 bin, üçüncü gruba ise 1000 liralık hediye çekleri verilecek. Ayrıca dereceye bakılmaksızın yetenekli katılımcılara Getir tarafından iş teklifi yapılacak.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın