GittiGidiyor’da PayPal ile alışveriş daha kolay

TechnoLogic 10 Ocak 2013 1
GittiGidiyor’da PayPal ile alışveriş daha kolay

Kullanıcılar kredi kartlarını cüzdanlarından çıkarmadan, hiç bir ek bilgi girmeye gerek kalmadan GittiGidiyor’da PayPal ile kolay ve güvenli alışveriş deneyimini yaşayacaklar

Türkiye’nin hem alım hem satım yapılan en büyük e-ticaret sitesi Gittigidiyor.com kullanıcıları dünyada 117 milyondan fazla aktif kullanıcısı bulunan lider online ödeme sistemi PayPal ile sadece e-posta adreslerini ve parolalarını kullanarak kolay ve güvenli ödeme yapabiliyor.

Artık kullanıcılar oluşturdukları PayPal hesabına kredi kartı gibi finansal bilgilerini yalnızca bir kez girip sadece kullanıcı ismi ve şifreleri ile GittiGidiyor.com’dan hızlı ve güvenli alışveriş deneyimini yaşayabiliyorlar.

Türkiye’de eticaret sektörünün başlamasına ve gelişimine öncülük eden GittiGidiyor.com dünyada 190 ülkede 117 milyondan fazla kullanıcısına güvenli ve kolay ödeme imkanı sunan PayPal ile güçlerini birleştirerek çok daha keyifle yapılacak güvenilir bir alışveriş imkanı sunuyor.

Bir Yorum »

  1. NURAN PAHAL 08 Kasım 2014 at 16:43 - Reply

    neden kargomu göndermiyorsunuz??? gerçekten dürüst güvenilir bir firmamısınız?? neden iletişiminiz bukadar zayıf?? neden mesajlarımıza cvp vermiyorsunuz?? neden sizinle iletişime geçecek bir telefonunuz bile yok?? bari siz bize ulaşın 05428211151 ulaşınki bilelim netür güvenilr bir firma olduğunuzu unutmayın ki biz alıcılar olduğumuz sürece siz satıcılar varsınız..

Bir cevap yazın »