Gold’dan Fırsat Takvimi uygulaması

Online teknoloji marketi Gold.com.tr, “Fırsat Takvimi” ile ayın en büyük indirimlerini gün gün görme şansı sunuyor. Gold.com.tr’nin ana sayfasından ulaşılabilen Fırsat Takvimi’nde günün fırsat ürününe tek tıkla ulaşılabilirken, gelecek günlerdeki sürpriz ürünlerin de hangi kategorilerde yer aldığı görülebiliyor. Teknoloji tutkunları bu sayede hiçbir fırsatı kaçırmayarak diledikleri ürünleri en uygun fiyatlarla satın alabiliyorlar.

Gold.com.tr, binlerce üründe aynı gün kargo ve canlı teknoloji uzmanı desteği gibi farklı özellikleri Gold Teknoloji Marketleri güvencesi ile sunuyor. Seçenekler arasında kararsız kalan ya da teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olmadığı için hediye seçmekte zorlananlar, sitede yer alan ‘Uzmanına Bırakıyorum’ özelliğini kullanabiliyor. Bu özellik sayesinde Gold’un teknoloji uzmanları tarafından belirlenen indirimli ürünlere de kolayca ulaşılabiliyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın