Hepsiburada, moda kategorisini hizmete sundu

Online alışveriş platformu hepsiburada.com, moda kategorisini müşterilerinin hizmetine sundu.

Şirket açıklamasına göre, müşterilerine 27 farklı kategoride 1 milyon ürün sunan hepsiburadacom, ürün kataloğunu moda markalarıyla güçlendiriyor. “Hepsi Moda hepsiburada” sloganıyla müşterilerinin karşısına çıkan hepsiburadacom, dünyanın ve Türkiye’nin ünlü markalarını moda sayfalarında müşterileriyle buluşturacak.

Tüm önemli moda markalarıyla iş ortaklığı yapan hepsiburadacom’un moda sayfalarında kadın, erkek, çocuk giyim, giyim aksesuarları, saatler, güneş gözlükleri, takı ve mücevherler, altınlar ve özel günler için hediye setleri yer alıyor.

Hepsiburadacom’da “kolay iade” uygulaması bulunuyor. Müşteriler aldıkları ürünü beğenmedikleri takdirde 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebiliyor.

Hepsiburadacom, moda sayfalarının lansmanını, sanatçı Gülben Ergen ile yaptığı iş birliğiyle renklendiriyor. Hepsiburadacom’un moda lansmanının yüzü olan Ergen, zevkine güvenen moda severleri “Gülben Ne Giysin” yarışmasına davet ediyor.

Katılımcılar hepsiburadacom’da Ergen için kombin oluşturup sosyal medya platformlarında #gulbennegiysin etiketi ile paylaşarak hediye kazanma fırsatı yakalayacak. Ergen, hepsiburadacom’un moda sayfalarından en şık, en güzel kombini önerene o kombini hediye edecek.

Hepsiburadacom, moda kategorisi ile moda dünyasına hareketlilik getirmeyi ve e-ticaret sektörünü büyütmeyi hedefliyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir