Homend Coffeebreak 5004

Homend Coffeebreak 5004 ile kahve keyfini her yere taşı

Homend Coffeebreak 5004 otomatik programlama özelliği sayesinde günün her anında taze demlenmiş filtre kahve keyfi sunuyor.

Homend’in kahve severlere özel ürün gamının en yeni üyesi Coffeebreak 5004 kişisel filtre kahve makinesi, 24 saat programlama özelliği ve paslanmaz çelik termosuyla muhteşem bir yeni yıl hediyesi olmaya hazır.

Otomatik programlama özelliği sayesinde her zaman taze kahve

Her zaman sahibinin konforunu düşünerek çalışan Coffeebreak 5004, otomatik programlama özelliği sayesinde günün her anında taze demlenmiş filtre kahve keyfi sunuyor.

Coffeebreak 5004’ün paslanmaz çelik termosu, yeni demlenmiş kahvenizi sıcaklığını ve tadını koruyarak istediğiniz yere götürmenizi mümkün kılıyor.

Homend Coffeebreak 5004 7/24 açık kişisel bir kahve dükkanı

Az yer kaplayan özel tasarımı, çıkarılabilir ve kolay temizlenebilir naylon filtresi ve şık lcd kontrol ekranı sayesinde Coffeebreak 5004 ile bundan böyle her zaman en lezzetli kahveyi sunan, 7/24 açık kişisel bir kahve dükkanınız olacak!

Coffeebreak 5004 Kişisel Filtre Kahve Makinesi’nin Homend.com.tr adresindeki KDV dahil satış fiyatı: 179 TL.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir