Hometech’in karne hediyesi: Elite 8 tablet

Hometech’in gözde tableti Elite 8, karne hediyesi için vazgeçilmez bir seçenek olarak tüm öğrencilerin beğenisine sunuluyor. Aileniz ve arkadaşlarınızla kış tatilinin keyfini bol bol çıkarırken en özel ve eğlenceli anlarınızı kaydedebileceğiniz 5mp yüksek kamera çözünürlüğüne sahip Elite 8, yüksek kalitede fotoğraf ve video çekebilmenizi sağlayacak.

Micro HDMI girişi sayesinde tabletiniz üzerindeki ekran görüntüsünü HDMI kablosu aracılığıyla tv ya da projeksiyon ekranına yüksek ses ve görüntü kalitesiyle aktarıp en sevdiğiniz dizi ve filmleri kolaylıkla izleyebileceksiniz.

16 gb dahili hafıza ile yüksek depolama alanına sahip Elite 8, yüksek boyutlu dosya ve uygulamaları kolaylıkla hafızasına alabildiği gibi hafıza kartı ile harici olarak 64 gblık bir depolama alanına da imkan sağlıyor. Böylece istediğiniz kadar müzik, video ve resim yükleyebileceksiniz.

Dört çekirdekli intel atom işlemci ve 2 gb ddr3 ram kombinasyonu sayesinde aynı anda birden fazla uygulama arasında hızlı geçişler yapabilen Elite 8 ile tatil keyfini en sevdiğiniz oyunları oynayarak çıkarın. Ürünün Teknosa fiyatı 449,00 TL.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir