Günsan Fantasy enerji tasarrufu

Huzurlu ve sade ortamların tamamlayıcısı: Günsan Fantasy

Yaşam alanları için birbirinden şık anahtar ve priz alternatifleri sunan Günsan, Fantasy serisi ile popüler dekorasyon trendlerinin uygulanmasına yardımcı oluyor. Seride yer alan Beyaz-Krem ve Misya seçenekleri bu yılın dekorasyonunda huzurlu ve sade ortamların tamamlayıcıları olacak.

2019 yılı dekorasyon trendleri, evlerde huzurlu ve konforlu ortamların yaratılmasına imkân tanıyor. Doğaya yakın yaşam stilleri dekorasyonda odak noktası olurken; pastel tonlar, sade ve doğal yapılı ürünler evlerde daha fazla yer almaya başladı.

Hem zevkinize hem duvarınıza uygun

Evleri hakimiyeti altına alan özgün tercihler, dekorasyonun tüm detaylarında kendini hissettiriyor. Yenilikçi, hayat kolaylaştırıcı ve şık tasarımlı ürünleriyle kendi alanında fark yaratan Günsan, Fantasy serisiyle 2019 yılının öne çıkan trendlerine uyum sağlıyor.

Seride yer alan Beyaz-Krem ürünleri huzur dolu aile hayatını yansıtırken, ahşap desenli seçenekleri ile Misya, mekânlarınızın sade temasını tamamlayacak. Doğal yapısıyla öne çıkan anahtar ve prizler, sıva üstü kullanıma uygunluğuyla da ortamlarına bu havayı vermek isteyenlerin tercihi olacak.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir