İkinciel.com’dan ilan vermek isteyenlere ‘Mobil Mağaza’

www.ikinciel.com, internette ilan vermek isteyen kullanıcılarına özel olarak geliştirdiği Türkiye’deki ilk ve tek mobil ilan uygulamasıyla e-ticaret alanında faaliyet gösteren rakipleri arasından sıyrılıyor. Daha çok oto galericilerin ve emlakçıların kullanması için tasarlanan ve uygun fiyat ve taksit imkânlarıyla, yıllık 1.290 TL’ye alınabilecek “Mobil Mağaza” uygulaması, Android ve iOS işletim sistemlerine sahip cep telefonlarıyla uyumlu çalışıyor.

Eski alışkanlıklar ile yeni nesil ticari platformların birleştiği aktif bir ilan ve alışveriş sitesi olarak her geçen gün adını duyuran www.ikinciel.com, mobil cihazlarda sunduğu “Mobil Mağaza” uygulaması ile ilan vermek isteyen kullanıcılarının, kişiselleştirilmiş mobil mağazaları aracılığıyla daha geniş bir kitleye ulaşmasını hedefliyor.

Türkiye’de ilk kez mobil ilan ve mobil mazağa uygulamasını hayata geçiren www.ikinciel.com ‘un kurucu ortağı Burak Akgül, “E-ticaret ve online alışveriş hayatımıza bu kadar girmişken, her geçen gün bağlılığımızın arttığı ve yanımızdan ayırmadığımız tablet ve akıllı telefonları web sitemizin altyapısından ayrı tutamazdık. Bu nedenle kullanıcılarımızın, kişiselleştirme üzerine çalışmalarımızı sürdürdüğümüz ve oluşturduğumuz bu sosyal platformda çok daha aktif bir şekilde iletişim kurmalarını ve satış yapmalarını sağlayabilmek adına ‘Mobil Mağaza’ uygulamasını geliştirdik. Artık herkes, www.ikinciel.com’da mağaza sahibi olarak Android ve iOS işletim sistemine sahip cep telefonlarında firmalarının logosuyla kendilerine özel ikon ve önyüz tasarımı yaparak mobil uygulamamızın avantajlarından yararlanabilecek” diyor.

IOS ve Android işletim sistemli cep telefonlarında halihazırda mevcut olan uygulama, bu yaz sonunda IOS ve Android tabletler ile Microsoft telefon ve tabletler için piyasaya sunulacak. Uygulamanın yeni versiyonu için ek ücret ya da fiyat değişikliği söz konusu olmayacak.

Mobil Mağaza kullanıcılarına ne tür avantajlar sağlıyor?

  • Firmaların iPhone ve Android işletim sistemli mobil telefon kullanan tüm müşterileri, online mağazaların uygulamasını marketten indirebiliyor.
  • Firmalar ilanlarını müşterilerine ulaştırmak için yer ve mekandan bağımsız olabilecek.
  • Firmaların kendi mobil uygulamaları, eski ve yeni çıkan tüm Android mobil cihazlar ile tüm iPhone versiyonlarında sorunsuzca çalışabilecek.
  • Mobil uygulamaya sahip firmalar, sektörün bir adım önünde oldukları için daha prestijli bir iş sürecine dahil olacaklar.
  • Firmaların www.ikinciel.com adresinde yer alan online mağazalarına ekledikleri ilanlar anında firmaların mobil uygulamalarında görüntülenebilecek.
  • Mobil cihazlarının GPS özelliğini kullanan müşteriler, bulundukları noktadan firma ilanının bulunduğu yere ya da firmanın çalışma ofisine yol tarifiyle yönlendirilebilecek.
  • Firmaların müşterileri, mobil uygulama üzerindeki ilan detaylarında yer alan telefon numaraları ile çalışma ofisini veya firmaya ait telefon numaralarını uygulamadan çıkmadan anında arayabilecek.
  • Mobil uygulama, firmaların marka bilinirliğini artırarak pazarda daha prestijli bir yer edinmesine, pazarlama faaliyetlerinin düşük maliyetlerle yürütülmesini sağlayacak.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın