inMapper ile stadyumda yerinizi bulmak artık çok kolay

Büyük iç mekânlar için interaktif harita platformu sunan inMapper, stadyumları haritalandırdı ve bilet yerlerini paylaşılabilir hale getirdi. Bilet alan veya kendisine bilet devredilen taraftarlar web uygulaması inmapper.com sayesinde stadyumda vakit kaybetmeden yerlerini alabilecek, tribünde bulunduğu yeri arkadaşıyla veya sosyal medya üzerinden paylaşabilecek ve maçın keyfini zaman kaybetmeden doyasıya yaşayabilecek.

inMapper; dört büyük takımın stadyumları olan Türk Telekom Stadyumu (Galatasaray), Ülker Stadyumu (Fenerbahçe), Vodafone Park (Beşiktaş) ve Medical Park Stadyumu (Trabzonspor) için harita tabanlı çözüm sunarak futbolseverlere yardımcı olmayı amaçlıyor.

inMapper web uygulaması inmapper.com’a giren taraftarlar istedikleri stadyumu seçerek kategori ve blokların stadyumun neresinde olduğunu kolayca görebiliyor. Taraftarlar artık kategori ve blok konumunu da mesajlaşma uygulamalarında ve sosyal medya sitelerinde kolayca paylaşabiliyorlar.

İlk aşamada dört büyük stadyumu içeren inMapper kısa süre içinde bütün Süper Lig takımlarının stadyumlarını haritalandırarak taraftarların kullanımına sunmayı hedefliyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın