Intel, Android ve 32 GB 3’ü bir arada Reeder’de

Reeder A8i 32 GB sadece 449 TL, üstelik 30 TL değerinde e-kitap hediyesiyle.

Türkiye’nin Intel işlemciye ve 32 GB dahili hafızaya sahip ilk Android tableti A8i 32 GB görücüye çıktı.

Kural bozan tablet bilgisayar markası reeder, Türkiye’yi yine bir ilk ile buluşturuyor. Intel işlemciye ve 32 GB hafızaya sahip ilk Android tablet olma özelliği taşıyan reeder A8i 32 GB, lansmanı yapıldı.

Teknoloji dünyasına yeni bir enerji getiren A8i 32GB, 7.85 inç IPS ekranı ve ince aluminyum kasası ile hoş bir tasarıma sahip.

Çift çekirdek Intel Atom Z2580 işlemcisi ile 2.0 GHz hıza ulaşan cihaz, aynı anda 4 işlem yapma özelliği ile yine kullanıcılarına beklentilerinden fazlasını veriyor.

Performans ve tasarım bir arada!

Yalnızca 310 gram ağırlığındaki A8i 32 GB, gün içindeki en büyük yardımcınız olacak.

2 MP ön 5 MP arka kamerasıyla anılarınızı 32 GB hafızaya depolama şansı sunan bu tablet bilgisayarın pil ömrü de rakiplerine göre oldukça uzun.

Intel SpeedStep teknolojisi ile ulaştığı 10 saatlik performansı ile kullanıcılarını yarı yolda bırakmayan A8i 32GB, gelişmiş güç tasarrufu ile ihtiyaçlarınızı kesintisiz karşılıyor.

Bu yaz seyahatlerinizde yanınızdan ayırmak istemeyceğiniz reeder A8i 32 GB sadece 449 TL, üstelik 30 TL değerinde e-kitap hediyesiyle.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın