İnternette en çok onları dinledik

TTNET Müzik, 2012 yazının ilk ayında müzikseverlerin en çok dinlediği yerli ve yabancı şarkıları açıkladı. TTNET Müzik’in yerli listesinde “Bal Gibi” ile Kenan Doğulu, yabancı listesinde ise “Where Have You Been” adlı şarkısıyla ünlü şarkıcı Rihanna ilk sırada yer alıyor.

TTNET’in dijital müzik platformu TTNET Müzik, haziran ayında en çok dinlenen yerli ve yabancı ilk 20 şarkıyı belirledi. Türk pop müziğine damgasını vuran Kenan Doğulu, yeni albümü “Bal Gibi” ile yine zirveye ulaştı. Doğulu’nun albümle aynı adı taşıyan şarkısı “Bal Gibi” TTNET Müzik’te Haziran 2012′nin en çok dinlenen yerli şarkısı oldu.

TTNET Müzik yerli şarkılar listesinin iki numarasında “Uzaktan” adlı şarkısıyla Göksel yer aldı. Ardı ardına yaptığı iki nostalji albümünden sonra bu yıl yeni bestelerden oluşan “Bende Bi’ Aşk Var” albümünü çıkaran Göksel, TTNET Müzik kullanıcılarının en çok dinlediği isimlerden biri oldu. 2012′nin yükselen isimlerinden biri olan Eflatun, Burcu Güneş’le düet yaptığı “Çıkmaz Sokaklar” adlı şarkısıyla TTNET Müzik kullanıcılarının haziran ayında en çok dinlediği üçüncü isim oldu.

Yabancı listenin zirvesinde “Where Have You Been” ile dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna bulunuyor. Rihanna’nın TTNET Müzik’in ilk 20 listesinde “Where Have You Been” ile birlikte dört şarkıyla daha yer alması dikkat çekiyor. Brezilyalı şarkıcı Michel Telo ise “Ai Se Eu Te Pego” adlı şarkısıyla ikinci sırada yer alıyor. TTNET Müzik’in yabancı listesinin üçüncü sırasında Jennifer Lopez var. Latin müziğine hayat veren Lopez’e, “On The Floor” adlı şarkısında Amerikalı rap şarkıcısı Pitbull eşlik ediyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir