TechnoLogic – İŞKUR’dan Turkcell Global Bilgi’ye teşekkür


İŞKUR’dan Turkcell Global Bilgi’ye teşekkür

TechnoLogic 30 Aralık 2013 0
İŞKUR’dan Turkcell Global Bilgi’ye teşekkür

Erzurum’un en büyük işvereni olan Turkcell Global Bilgi, İŞKUR ve TÜMSİAD’ın Erzurum’da düzenlediği “Doğu Anadolu Bölgesi İstihdam Fuarı”nda şehrin istihdamına sağladığı katkı nedeniyle teşekkür plaketi aldı.

Türkiye’nin lider müşteri ilişkileri yönetim merkezi Turkcell Global Bilgi’nin Erzurum lokasyonu bu yıl ikincisi düzenlenen “Doğu Anadolu Bölgesi İstihdam Fuarı”nda şehrin istihdamına sağladığı katkılardan ötürü teşekkür plaketi aldı. İŞKUR ve TÜMSİAD’ın düzenlediği fuarda bir standı da bulunan Turkcell Global Bilgi Erzurum’un en büyük işvereni durumunda.

Atatürk Üniversitesi Teknokent Konferans Salonu’nda düzenlenen fuarda, plaketi TÜMSİAD Başkanı Cafer Burucu’dan alan Turkcell Global Bilgi Erzurum Lokasyon Müdürü Haluk Şanlı konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı;
“Turkcell Global Bilgi olarak Anadolu’ya ilk yatırımımızı 2005 yılında Erzurum’da gerçekleştirdik. Kuruluşundan kısa bir sonra önemli bir başarı ve büyüme yakalayan lokasyonumuzda şu an 1500 çalışanımız bulunuyor. Hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana gençlerimize istihdam sağlayarak şehir ekonomisinin gelişimi için sürekli yatırım yapma gayreti içerisinde olduk. Erzurum’un en büyük işvereni olarak sosyal sorumluluk vizyonumuz doğrultusunda insana ve şehrimize yatırım yapmaya devam edeceğiz.”