İSTAKSİ ihalesini kazanan VeriFone’a yeni transfer

İSTAKSİ ihalesini kazanan VeriFone Türkiye her geçen gün ekibini güçlendirmeye devam ediyor. Finansal sistemlerdeki 15 yıllık kariyerinden sonra VeriFone’a transfer olan Özgür Ayarcı, VeriFone’da Güneydoğu Avrupa, Rusya ve Türkiye’nin de içinde bulunduğu bölgenin İş Geliştirme Yöneticisi oldu.

Özgür Ayarcı finansal sistemlerde tamamladığı 15 yıllık deneyiminin son 8 senesinde Ödeme Sistemleri’nin çeşitli rollerinde görev aldı. Yapı Kredi Bankası ve Akbank gibi Türkiye’nin öncü bankaları ile bankaların ortak platformu olan Bankalararası Kart Merkezi (BKM)’nde iş geliştirme ve proje yönetimi alanında üst düzey görevlerde bulundu.

Mobil finansal servisler ve temassız ödeme sistemleri başta olmak üzere ödeme sistemlerinin pek çok öncü projesinde görev alan Ayarcı, Eylül ayı itibariyle VeriFone’da Güneydoğu Avrupa, Rusya ve Türkiye’nin de içinde bulunduğu bölgenin iş geliştirme yöneticisi olarak kariyerine devam ediyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın