IT Forum Turkey

IT Forum Turkey 29 0cak’ta Fairmont Quasar Hotel’de

IT Forum Turkey, IAMAI Partnerliğinde 29 Ocak 2019 tarihinde Fairmont Quasar Hotel’de 500 üst düzey yöneticinin 15’in üzerinde ülkeden katılımı ile gerçekleşecek

Tek günlük olan bu etkinlikte, Yapay Zeka, Dijital Dönüşüm, IoT, Endüstri 4.0, Bulut, Data ve Güvenlik, 5G, Mobilite, Akıllı Şehirler, Blockchain konuları ele alınacak.

Etkinliğin hitap ettiği sektörler ise Enerji, Perakende, Üretim, Finans, Sigorta, İnşaat, Tekstil, Eğitim, Sağlık, Tarım, Lojistik, Hukuk, Tedarik, Medya, Start-up.

Farklı sektörlerden yoğun katılıma sahne olacak

Etkinliğe Türkiye’den STK’lardan, belediye, kamu kurum ve kuruluşlarından, sağlayıcı ve son kullanıcı firmalardan yoğun katılım sağlanacak.

Türkiye yanında, uluslararası dikkati de üzerine çeken IT Forum, bir çok uluslararası dernek, kurum ve kuruluş tarafından destekleniyor.

IT Forum Turkey işbirliği fırsatı sunuyor

Bunun yanında IT Forum, katılımcılarına sunduğu Matchmaking Service hizmeti ile onların “yeni iş ortaklıkları geliştirmek” amacına hizmet ediyor.

Bu hizmet ile; katılımcılar arasında istediği sektör ve/veya pozisyonu filtreleyebilir, ilgili kişi ile iletişime geçebilir ve etkinlik günü kendilerine özel tahsis edilmiş masada toplantı yapma fırsatı yakalayabilir.

Etkinlikle ilgili daha fazla bilgi için: https://www.itforumturkey.com/tr/

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir