TechnoLogic – iTunes hediye kartları NT mağazalarında


iTunes hediye kartları NT mağazalarında

TechnoLogic 30 Ekim 2013 0
iTunes hediye kartları NT mağazalarında

Dünya devi Apple’ın sanal mağazalarında kullanılan iTunes kartlar, kitap, kırtasiye ve teknoloji perakende zinciri NT mağazalarında satışa sunuldu.

NT’de satılan iTunes kartlar tüm dünyada olduğu gibi 25 ve 50TL’lik iki farklı seçenekle sunuluyor. Apple’ın ürettiği bilgisayar, iPad, iPhone, iPodTouch gibi araçlarda kullanılabilen iTunes kartları, tüm dünyada hediye olarak da çok tercih edilmeye başlandı.

iTunes kartlar ile Apple’ın sanal mağazalarından (iTunes Store, App Store ve Mac App Store) milyonlarca uygulama, müzik, film, oyun kolayca satın alınabiliyor.

Kredi kartı kullanmak istemeyen ya da farklı nedenlerle harcadığı kadar satın almak isteyenler için ideal seçim olan iTunes kartları, talimatlarla kolayca yükleniyor.

Dünya devi Apple ile yapılan özel işbirliği konusunda konuşan NT Pazarlama ve Satış Geliştirme Direktörü Ümit Apak, Türkiye’nin tek uluslararası kitap, kırtasiye ve teknoloji perakendecisi olarak tüketicilerine dünya ile birlikte satın alabilecekleri bir ürün sunduklarına dikkat çekti.