Kliksa.com’un CFO’su Doğan Okur oldu

Kliksa.com’un Finans Direktörlüğü (CFO) görevine Doğan Okur getirildi.

Kliksa’dan yapılan açıklamaya göre, uzun yıllar ulusal ve uluslararası markalarda yönetici pozisyonlarında çalışan ve e-ticaret sektör deneyimine sahip Okur, Sabancı topluluğunun online alışveriş platformu kliksa.com’un finansla ilgili tüm organizasyonunun işleyişinden sorumlu olacak.

İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nü 1998 yılında tamamlayan Okur, mezuniyetinden sonra 1998-2012 yılları arasında PricewaterhouseCoopers’ta (PwC) görev yaptı.

PwC’de çalıştığı dönemde, Doğuş Üniversitesi’nde MBA programını tamamlayan Okur, 2012-2014 yılları arasında Doğan Online’da Grup Finans Direktörlüğü ve Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı.

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Bilgi Teknolojileri ve İletişim Çalışma Grubu üyesi olan Okur, Doğan Online’da çalıştığı dönemde Serbest Muhasebeci Mali Müşavir (SMMM) belgesini aldı.

Okur, 2014-2015 yılları arasında Aslanoba Grup’ta Finans Direktörlüğü yaptı, 2015’te ise Kliksa İç ve Dış Ticaret AŞ’ye Finans Direktörü olarak geçti.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın