KOBİ’lere Fujitsu’dan ETERNUS teklifi

Fujitsu ETERNUS DX disk depolama sistemlerinin fiyatlarında % 30’a varan indirimler yapan yeni bir kampanya başlattı.

Bu kampanya ile küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin (KOBİ) sermaye yatırımları optimize olacak ve yüksek getiri sağlayacak.

Şeffaf yazılım lisansı ve bir modelden diğerine pürüzsüz geçiş imkânı sayesinde müşteriler ETERNUS disk depolamaya geçişi kolayca yapabiliyor veya sistemi rahatlıkla geliştirebiliyor.

Bu olanaklar ödüllü ETERNUS DX ailesinin üstün performansı ile birleştiğinde uygun maliyetli yatırımı mümkün kılan çok önemli bir güvence sunuyor.

ETERNUS DX S2 disk depolama sistemi, ‘Flexible Data Safe’ (Esnek ve Güvenli Veri) konsepti ile tüm verileri güvende tutuyor; bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçların karşılanması için esneklik sağlıyor.

ETERNUS SF yazılımı ile sağlanan birleştirilmiş yönetim tüm ETERNUS DX ailesini kontrol ederken operasyon verimliliğini azami düzeye çıkartıyor ve sistemin yönetimi için harcanan enerjiyi azaltıyor.

Bugüne dek birçok şirketin iş pratiğinde kendini kanıtlamış olan veri güvenliği yetkinlikleri küçük işletmeler için bile iş sürekliliğini uygun maliyetlerle sağlıyor.

Tüm sistemler halen doğrudan satışlar ve kanal partnerleri aracılığı ile satın alınabilir. Fiyatlar konfigürasyona ve bölgeye gore değişiyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir