KOBIL’in iletişimini Marjinal Porter Novelli yönetecek

Bir Türk işadamı tarafından 1986 yılında Almanya’da kurulan KOBIL Systems 16 ülkede dijital kimlik güvenliği alanında faaliyet gösteriyor. mIDentity Application Security Technology çözümüyle banka müşterilerinin internet bankacılığını güvenli bir şekilde kullanmasına olanak tanıyan KOBIL, Türkiye’deki iletişim faaliyetlerini Marjinal Porter Novelli ile yürütme kararı aldı.

KOBIL Türkiye Ülke Müdürü Ümit Yaşar Usta, Marjinal Porter Novelli’nin teknoloji iletişimi alanındaki tecrübesinin KOBIL için büyük önem taşıyan iletişim faaliyetlerinde kendilerine büyük yarar sağlayacağına inandığını belirterek şu açıklamayı yaptı: “KOBIL Systems olarak farklı ülkelerde faaliyet gösterdiğimiz için uluslararası bir ağa sahip olan firmalarla çalışmayı tercih ediyoruz. Marjinal Porter Novelli’nin gerek yerel gerekse uluslararası tecrübesiyle çok yararlı işlere imza atacağımızı düşünüyoruz.”

Marjinal Porter Novelli Ajans Başkanı Asuman Bayrak, ise şu ifadeleri kullandı: “KOBIL internet bankacılığına getirdiği üstün güvenlik yaklaşımıyla her banka müşterisinin temel bankacılık hizmetlerini risk kaygısı taşımadan yapmasını sağlayan çok önemli bir şirket. KOBIL’i bu yönüyle Türk tüketicilere tanıtacak olmaktan ötürü hem heyecan hem de gurur duyuyoruz.”

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir