Kuveyt Türk’e Avrupa’nın En İyi Dijital Katılım Bankası ödülü

Kuveyt Türk, ekonomi ve finans dergilerinden Global Finance tarafından “Avrupa’nın En iyi Dijital Katılım Bankası” ödülüne layık görüldü.

Kuveyt Türk’ün açıklamasına göre, Global Finance tarafından bu yıl ilk kez verilen “En İyi Dijital Katılım Bankası” ödülü, Avrupa, Asya ve Orta Doğu-Afrika olmak üzere 3 bölgede en iyi İslami finans kuruluşlarına verildi.

Kuveyt Türk de dijital bankacılık ürünlerindeki başarısı ve kullanıcılara sağladığı çözümlerle söz konusu ödüle hak kazandı. Banka, 27 Ekim 2015 tarihinde Londra Finans Merkezi’nde gerçekleştirilecek Dijital Banka Konferansı’nın ardından düzenlenecek törende ödülünü alacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Kuveyt Türk Bankacılık Servis Grubundan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Yılmaz, banka olarak 26 yıldır müşterilerine yenilikçi hizmetler sunduklarını belirterek, bu hizmetleri sürekli geliştirmek için araştırma yaptıklarını dile getirdi.

Yılmaz, müşterilerine en iyi çözümleri sunmanın yanı sıra katılım bankacılığının gelişimini sürdürme hedefiyle de sektöre yenilikçi ürün ve hizmetler kazandırmaya devam edeceklerini aktararak, “İnternet Şube, Mobil Şube ve Senin Bankan ürünlerinin piyasada sağladığı başarı ve dijital kanallarının uyumu neticesinde dünya çapındaki rakiplerini geride bırakma başarısını gösteren bankamıza bu başarının kazandırılmasında emeği geçen bütün çalışanlarımıza teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın