Lenovo Connect ile cihazlar arası iletişim çok kolay

Lenovo Connect servisiyle cihazlar, ağlar ve uluslararasında kusursuz hizmet veren bir iletişim servisi kurulacak.

Lenovo, Mobile World Congress’te, geliştirdiği yeni global kablosuz roaming sistemi Lenovo Connect’i tanıttı. Lenovo Connect sayesinde ayrı bir SIM kartı alma zorunluluğundan kurtulacak, aynı zamanda uygun fiyatlı global roaming ve Lenovo Big Data ve bulut altyapısı sayesinde zenginleştirilmiş müşteri deneyiminin bir parçası olacaksınız.

Lenovo Connect; sade, hızlı ve etkin şekilde her boyutta şirketin ve mobil profesyonellerin hayatını kolaylaştıracak bir hizmet sunuyor. Lenovo Connect şimdilik Çin’de ve EMEA bölgesindeki 45 ülkede hizmete girecek. EMEA bölgesinde öncelikli olarak Lenovo ThinkPad markalı cihazlarda uygulanacak Lenovo Connect sayesinde kullanıcılar, uygun fiyatlarda güvenli veri aktarım hizmeti alabilecekler.

Lenovo 11 milyon kullanıcısıyla bugün dünyanın en büyük Mobil Sanal Ağ Operatörleri arasında yer alıyor. 400 milyon bulut sistemi kullanıcısıyla Lenovo Connect, Lenovo’nun bulut sistemi ve iletişim kanallarının akıllı cihazlarla entegre edilmesini öngören akıllı bağlantı stratejisinin bir uzantısı. Lenovo Başkan Yardımcısı ve Understanding Telecom Genel Müdürü Wang Shuai konuyla ilgili şunları söyledi:

“5G ve internet çağıyla birlikte telekom pazarının da katlanarak büyüyeceğini öngörüyoruz. Lenovo Connect ve kendi Mobil Sanal Ağ Operatörü servisimizle ağlar, servisler ve cihazlar arası pürüzsüz bir bağlantı sunarak kullanıcıların global düzeyde bağlı olduğu yeni bir dünya yaratıyoruz.”

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın