LG G3’ü Avea’dan alanların 1 yıllık faturası Avea’dan

Avea, kampanya kapsamında 8 Temmuz 2014 tarihinden itibaren; numarasını Avea’ya taşıyarak, numara taşımayı takip eden 30 gün içerisinde LG G3 kampanyasının taahhütlü tekliflerinden yararlananlara, 1 yıl boyunca vergiler de dahil olacak şekilde, aylık tarife ücretlerinin 50 TL’ye kadar olan kısmını hediye ediyor.

Son zamanların en dikkat çekici akıllı telefonlarından biri olan LG G3’e özel olarak benzersiz bir kampanya düzenleyen Avea’nın mevcut müşterileri de, cihaza, tarifeye ek 35 TL’den başlayan teklif seçenekleriyle sahip olabilecekler.

Dünyanın 5.5 inç büyüklüğünde Quad HD ekranlı ilk akıllı telefonu olma unvanının yanı sıra, hafif metalik tasarım, titremeyi azaltan 13 MP kamera, yazı yazmayı kolaylaştıran akıllı klavye gibi özellikleriyle piyasadaki en dikkat çekici akıllı telefonlar arasında yer bulan LG G3, 3 farklı renge sahip iki ayrı modeliyle 1.999 TL (16 GB) ile 2.199 TL’ye (32 GB) Avea İletişim Merkezleri’ndeki yerini aldı.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın