TechnoLogic – Logo Yazılım, CeBIT Bilişim Eurasia’da


Logo Yazılım, CeBIT Bilişim Eurasia’da

TechnoLogic 29 Kasım 2012 0
Logo Yazılım, CeBIT Bilişim Eurasia’da

Türkiye’nin en büyük bağımsız yazılım kuruluşu Logo Yazılım, Avrasya’nın en önemli bilişim fuarı olan CeBIT Bilişim Eurasia’ya katılıyor. Fuarda 14 iş ortağıyla birlikte yer alan Logo Yazılım, küçük ve orta ölçekli işletmelerden büyük sanayi kuruluşlarına kadar çok geniş bir yelpazeye hitap eden, kurumsal kaynak yönetimi, sektörel çözümler, tedarik ve talep zinciri otomasyonu, iş süreçleri tasarımı danışmanlığı, iş zekası gibi çözüm ve hizmetlerini tanıtacak. Logo Yazılım, 29 Kasım – 2 Aralık tarihlerinde İstanbul  – Yeşilköy’deki CNR Expo’da gerçekleştirilecek fuarda, 8. Salon A12 no’lu standta ziyaretçilerini ağırlayacak.

LOGO’nun CeBIT Bilişim Eurasia’ya katılımını değerlendiren şirketin İcra Kurulu Başkanı M. Buğra Koyuncu, “Teknoloji yatırımlarının, bugün hemen her sektörde, şirketlerin başarısında ve verimliliğinde temel faktörlerden biri olduğu yadsınamaz bir gerçek… Türkiye’nin uygulama yazılımı alanında lider kuruluşu olarak, ürettiğimiz inovatif çözümlerle, 28 yıldır işletmelerin çağdaş yönetim ilkelerine uygun biçimde yapılanmasına, süreçlerini uluslararası standartlar doğrultusunda yöneterek verimlilik ve kârlılıklarını artırmasına katkı sağlıyoruz. Diğer taraftan, Türk mühendislerimizin geliştirdiği yerli yazılımlarla, Türkiye’nin küresel bir teknoloji markası olma hedefimize hızla ilerliyor, ülkemizin 2023 vizyonunda büyük öneme sahip bilişim ve yazılım sektörünün gelişmesi, dünya çapında söz sahibi olabilmesi için önemli bir misyon üstleniyoruz. Bu anlayışla; bilgi ve iletişim teknolojieri sektörünün bölgemizdeki tartışmasız en büyük buluşma platformu olan CeBIT Bilişim Eurasia’da yerimizi aldık. Her yıl Türkiye ve çevre ülkelerden, birçok farklı sektörde faaliyet gösteren başlıca firmalarla kamu kurumlarını bir araya getiren CeBIT’in, Logo’nun çevre ülkelerdeki büyüme stratejisine ve iş ortağı ağına da önemli katkı sağlayacağı inancındayız. Böylesine önemli bir platformda, iş ortaklarımızla birlikte, kurumların iş süreçlerine ve gelecek vizyonlarına değer katacak çözümlerimizi tanıtmaktan son derece mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Logo Yazılım, CeBIT Bilişim Eurasia 2012 kapsamında, geçtiğimiz Şubat ayında pazara sunduğu, içinde kurumsal işletmelerin ihtiyaç duyabileceği tüm iş bileşenleri barındıran yeni nesil iş yönetim platformu j-guar’ı tanıtırken; Tiger Enterprise,Tiger Plus, GO Plus ürünleri için geliştirilmiş, hemen her sektörden işletmelerin zaman ve mekandan bağımsız olarak güncel verilerini takip edebildiği, kurulum ve kullanım kolaylığı sağlayan mobil uygulamalardan örnekler sunacak.