markafoni.com’da okul alışverişi kampanyası

TechnoLogic 25 Ağustos 2012 0
markafoni.com’da okul alışverişi kampanyası

Moda dünyasının vitrini Markafoni, okula hazırlık yapan modaseverler için birbirinden renkli iki kampanya düzenliyor. 24-29 Ağustos tarihleri arasındaki “Okul Heyecanı” kampanyası kapsamında kartvizitlikten çalışma masasına, boya setinden iPad’e kadar çeşitli okul malzemeleri, 27-30 Ağustos tarihleri arasında “Okulda Tarzını Yansıt” kampanyası kapsamında ise birbirinden şık çanta, ayakkabı, mont, süveter ve kazak gibi çeşitli ürünler markafoni.com’da satışta!

Bu yıl okulda tarzınızı konuşturmak istiyorsanız, Markafoni’nin yeni kampanyaları tam size göre! “Okul Heyecanı”kampanyası kapsamında 24-29 Ağustos tarihleri arasında iPad, flash disk, evrak çantası, defter ve kitaplık gibi okul malzemeleri satışa sunulurken, 27-30 Ağustos tarihleri arasındaki “Okulda Tarzını Yansıt” kampanyası kapsamında da farklı tarzlara hitap eden çanta, gömlek, süveter, etek, mont, aksesuar ve kravat gibi ürünler markafoni.com’da modaseverleri bekliyor.

Markafoni okul alışverişini daha da keyifli hale getirmek için 60 TL ve üzerinde alışveriş yapanlara ücretsiz kargo hizmeti sağlıyor. Okul alışverişine yönelik kampanyalar markafoni.com’da sürerken, Markafoni sosyal medyadaki takipçilerine soracağı eğlenceli sorularla okul alışverişi keyfini artıracak.

Bir cevap yazın »