Master of Orion Koleksiyon Sürümü piyasada

Master of Orion’ın resmi çıkışına geri sayım devam ederken, Wargaming Labs bugün itibariyle Koleksiyon Sürümü’nün satışta olduğunu duyurdu. Bu sürümü satın alanlar oyuna herkesten önce erişim sağlayarak oyunun mevcut halini deneyimleme şansına sahip olabilecek. Erken erişimde altı adet oynanabilir ırk bulunuyor ve oyuncuların arkadaşlarına karşı çok oyunculu ya da yapay zekâya karşı gerçek zamanlı savaşlara girebilecekleri belirtiliyor.

Erken erişimdeki Mrrshan, Psilon, Bulrathi, Alkari, İnsan ya da Sakkra ırklarından birini seçerek uzayı, Master of Orion’ın meşhur 4X oynanışı ile keşfedebileceksiniz. Wargaming yetkilileri ilerleyen dönemlerde başka ırkların da oyuna ekleneceğini belirtiyorlar ve oyunu şu an için diplomatik, fetih ve teknolojik edinimlerle kazanmanın mümkün olduğunun altını çiziyorlar.

Multiplayer, erken erişim paketinin önemli bir parçası. Kaşifler arkadaşlarına meydan okumanın yanı sıra yapay zekaya karşı da oynayabilecekler. Gerçek zamanlı Taktik Savaşlarında ise kendi filonuzu oluşturabilir ve zafere giden yolda farklı stratejiler geliştirebilirsiniz.

Bu özel sürümle birlikte Master of Orion’un orijinal ilk üç oyunu da geliyor. İlerleyen dönemlerde oyunun resmi çıkışıyla birlikte Koleksiyon Sürümü sahipleri detaylı bir dijital artbook, oyun müzikleri, retro piksel gemi skinleri ve bu versiyona özel gelecek Terran Khanate ırkını elde edecekler.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın