Meltem Yeğen’e Fujitsu’da yeni görev

Fujitsu Türkiye ve Balkan ülkelerinden sorumlu Pazarlama Direktörlüğü görevine Meltem Yeğen atandı. Yeğen 1 Temmuz 2011′den itibaren yeni görevine başladı.

İstanbul Üniversitesi’nde Pazarlama İletişimi okuyan Meltem Yeğen aynı Üniversitede MBA lisansüstü eğitimini tamamladı. Profesyonel yaşamına 1991 yılında Mikroyazılım şirketinde “Halkla İlişkiler Uzmanı” olarak başladı. Daha sonra 1992′de Arçelik’te Halkla İlişkiler Uzmanı, 1996′da Schneider Electric’te Pazarlama İletişimi Müdürü olarak görev yaptı.

2001 yılında Koç Bilgi Grubu şirketlerinden Koç Bryce’ın Pazarlama Müdürlüğü görevini üstlenen Yeğen, 2003′te Oyak Teknoloji Pazarlama Müdürü oldu. Yeğen, 2006-2010 yılları arasında Oyak Pazarlama’da “Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü” olarak çalıştı.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın