Mobil uygulama çevirisi

Yabancı dilde yazılmış bir ürünün ya da yabancı kaynaklı projelerin, belirli bir dilden hedef dile tercüme edilmesi işlemi lokalizasyon – yerelleştirme olarak adlandırılır. Düz metin çevirilerinden farklı olarak adaptasyonun sağlanması çevirini her aşamasında gereklidir. Turizm, bilgisayar oyunları, web siteleri ve Mobil Uygulama Çevirisi gibi konuların tercümeleri kapsamında sistematik olarak uygulanarak, uzunluk ve ağırlık gibi ölçü birimleri aynı şekilde çevrilmelidir.

Online platformda tercüme konusu kapsamına giren her alanda profesyonel kalitede hizmet sunan güvenilir markamız Protranslate, lokalizasyon çeviri performansı yüksek kalite standartlarında olduğu için; Joygame, HandyCafe gibi çok sayıda oyun şirketine Mobil Uygulama Çevirisi ve oyun lokalizasyonu hizmetleri sunmuştur. Emlaktown.com gibi uluslar arası çizgide faaliyet gösteren Türkiye’nin öncü şirketleri de müşteri memnuniyetini bizimle yaşayarak geniş portföyümüzün üyesi olmuştur.

Katalog ve ürün broşürü çevirisi, Android ve Apple için mobil sistem aplikasyonu ve desktop software lokalizasyonu, internet site lokalizasyonu, alanında uzman tercümanlarımız tarafından bölge kültürüne uyum sağlayacak şekilde ele alınmış; kullanım kılavuzu, menü ve belgesel çevirileri nitelikli kriterlerde yapılmıştır.

Online canlı destek hattının da kaliteli müşteri hizmetleri sunması için, gerekli alt yapı, teknolojik ve insan kaynaklı yatırımları esirgemeyen tercüme sektörünün lideri Protranslate, alanında en eğitimli santral operatörü ve en profesyonel müşteri temsilcisi kadrosunu bir araya getirmiştir. 7 gün 24 saat kesintisiz müşteri desteği veren operatörlerimiz, ziyaretçilerimizin çeviri hususunda aklına takılan her soruyu yanıtlama ve size vakit kaybettirmeden ilgili departmanlara yönlendirme kapasitesiyle profesyonel hizmet vermektedir. Lokalizasyon çalışmanızın hangi aşamada olduğunu online canlı destek hattımızdan rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti ve kalite konusunda hizmetin hiçbir kademesini atlamadan, profesyonellikte sınır tanımayan sektörün öncü markası Protranslate, gizlilik ilkeleri ve prensiplerinin gereklerini yerine getirerek kurumsal ve şahsi bilgi, belge ve çeviri dökümanlarının güvenliğini sorunsuz sağlamaktadır.

Google Play ve Apple Store uygulamalarınız için, mobil aplikasyon lokalizasyonu işlemlerinizin profesyonel kalitede gerçekleşmesini istiyorsanız, online web adresimiz Protranslate.net ana sayfamız üzerinde yer alan ‘Fiyatı Hesapla’ butonuna tıklayarak en uygun fiyat avantajlarımızı öğrenebilirsiniz.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir