Mücevherat sektörünün markası Altınbaş, e-ticaret sitesini yeniledi

Türkiye mücevher sektörünün markası Altınbaş, yeniden tasarlanan e-ticaret sitesi www.altinbas.com ile mücevheri evinize getiriyor.

Altınbaş, yenilenen arayüz tasarımı ve kullanıcı dostu web sitesi ile kusursuz bir deneyim vaat ediyor. A/B testi verileri uyarınca gerekli düzenlemelerin yapıldığı www.altinbas.com, kullanıcı deneyimine odaklanan tasarımı ile deneyim alanı oluşturarak kullanıcıyı yönlendiriyor.

Mücevher meraklıları, son teknolojiye sahip www.altinbas.com’a sadece masa üstünden değil, cep telefonu, tablet, iOS, Android, Windows gibi bütün platform ve cihazlardan kolaylıkla ulaşılabiliyor.

Altınbaş ürünlerine www.altinbas.com’dan rahatça ulaşın

www.altinbas.com, yenilen tasarımıyla ziyaretçisine hızlı bir şekilde istediği ürünü bularak, siparişini dört adımda tamamlayabilme olanağı sunuyor. Site ziyaretçileri sadece e-ticaret sitesinin stoğunu görmekle kalmayıp, Altınbaş’ın bütün mağazalarındaki stokları da takip edebiliyor.

Altınbaş’ın yeni e-ticaret sitesi altinbas.com, mobil uygulama, cisim tanıma özelliği kullanılarak sanal nesnelerin gerçek görüntülerin üzerine bindirildiği augmented reality ve 3D ürün görselleri gibi özelliklerle yeniliklerine devam edecek.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın