Müzik tutkunları için minik dev

İster yürüyüş yaparak, ister okuyarak ister internette sörf yaparak yorgunluğunuzu atın… Kulağınızda müzik tınıları yoksa, hiçbir şey yeterince mükemmel olmayacaktır. Küçük, pratik ve taşınabilir özellikteki LEITZ Complete Mini Mobil Hoparlör, muhteşem netlikteki sesi ve Bluetooth teknolojisiyle aklınızı başınızdan alacak; nereye giderseniz gidin, en sevdiğiniz müzikleri peşinize takacak. Siz notaları takip edin, yeter!

LEITZ, hareket halindeyken bile mükemmel ses arayanlar için Mini Mobil Hoparlör’ü geliştirdi. LEITZ Mini Mobil Hoparlör’ün müzik kalitesinden ödün vermeyen ufak boyutunun ardında, şaşırtıcı netliğe sahip mükemmel bir ses var. Bluetooth sayesinde müzik iletimini bütünüyle kablosuz hale getiren hoparlör, kulaklık ve ses kaynakları için standart bağlantıları da entegre etmiş durumda. Yapmanız gereken tek şey vazgeçemediğiniz parçaları ekleyip partiye başlamak!

LEITZ ürünleri kendi alanında işlevsellikleriyle fark yaratıyor: Mini Hoparlör, kablosu dahil olan USB ile şarj edilebiliyor. Saatte en fazla 3.33 Watt harcayan hoparlörün yüksek performanslı ve uzun ömürlü lityum iyon pili sayesinde, düşük pil ömründen kaynaklanan can sıkıcı aksamalardan da kurtuluyorsunuz. Kusursuz müzik keyfinin önündeki tüm engeller artık kalkıyor.

Mini Hoparlör içine entegre edilmiş MP3 çalar sayesinde yanınızda iPhone ya da iPad taşımanıza gerek kalmıyor. LEITZ Complete Mini Mobil Hoparlör, 6cmx5.4cmx6cm boyutları, mat siyah dış görünümü ve açık yeşil çizgileri modern, şık ve kompakt bir tasarım harikası.

LEITZ Mini Hoparlör aynı zamanda yerleşik mikrofonu sayesinde konferans aramalarına da son derece elverişli.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın