Nokia N700 alana Bluetooth kulaklık

Avea, dünyanın dokunmatik ekranlı monoblok en küçük akıllı telefonu Nokia N700’ü, Bluetooth kulaklık hediyesiyle Avea İletişim Merkezleri’nde satışa sundu

Tüketici odaklı yaklaşımı doğrultusunda en iyi cihazları müşterileriyle buluşturan Avea, Nokia’nın dünyanın en kompakt boyutlu akıllı telefonu olarak duyurduğu, NFC teknolojisini de destekleyen modeli N700’ü Ağustos ayına özel fiyatı ve BH 218 Bluetooth kulaklık hediyesi ile satışa sundu. Tüm Avea İletişim Merkezleri’nde devam eden kampanya ile Avealılar N700 telefonlarını Bluetooth kulaklık ile artık daha keyifli kullanabilecek.

Symbian Belle işletim sistemiyle çalışan, 3.2 inç’lik AMOLED ClearBlack ekranı, 50 cm küp boyutu ve sadece 96 gram ağırlığı ile Nokia N700, dünyanın en kompakt dokunmatik monoblok akıllı telefon modeli olma özelliği taşıyor. Kompakt boyutlarına karşılık, fonsiyonellik bakımdan da son derece gelişmiş özellikleri barındıran N700, NFC (Yakın Saha İletişim Teknolojisi) sayesinde çevre cihazlarla bilgi paylaşımına olanak sağlarken, temassız mobil ödeme için de kullanılabiliyor. Nokia N700, 5 megapiksel çözünürlüğündeki sabit fokuslama özelliğine sahip kamerası ile gece ve loş ortamlarda daha başarılı fotoğraf çekmek için LED flaş ile desteklenmiş.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın