TechnoLogic – NVIDIA Türkiye Facebook’ta


NVIDIA Türkiye Facebook’ta

TechnoLogic 20 Kasım 2012 0
NVIDIA Türkiye Facebook’ta

NVIDIA NVIDIA Türkiye Facebook yerel resmi hayran sayfasını yayımlamaya başladığını duyurdu. Artık NVIDIA firmasına ait yenilikçi teknolojiler, ürünler, haberler, incelemeler, duyurular NVIDIA Türkiye resmi hayran sayfasından Türkçe dilde takip edilebilecek.

NVIDIA Facebook Türkiye resmi hayran sayfası, NVIDIA’nın geliştirdiği yenilikçi teknolojileri, NVIDIA ve iş ortaklarının yeni ürünlerini, teknoloji haberlerini ve videolarını, resmi duyuruları, ürün incelemelerini, tanıtım kampanyalarını ve yarışmaları duyurmak ve takipçileriyle paylaşmak üzere tasarlandı.

Sayfadaki paylaşımlar arasında, NVIDIA tarafından düzenlenen veya katılımcı olarak yer aldığı bilişim buluşmaları, konferanslar, atölye ve akademik çalışma duyuruları yer alacak, iş ortaklarının NVIDIA tarafından güçlendirilen ürün ve hizmetleri hakkında duyurular yer alacak.

NVIDIA Türkiye Facebook resmi hayran sayfasına http://www.facebook.com/NvidiaTurkiye bağlantısından ulaşabilirsiniz. Teknik destek için NVIDIA Türkiye internet sayfasına şu adresten ulaşabilirsiniz: http://www.nvidia.com.tr/page/support.html