ödeme

Ödeme yapmanın kolay yolu internet!

Her ay düzenli olarak pek çok ödeme yapıyoruz. Elektrik faturası, su faturası, doğalgaz, telefon, internet hizmeti derken sürekli olarak fatura takibi yapmak zorunda da kalıyoruz. Ev kirası, ofis kirası gibi ödemeler de eklenince tüm bunlar için ne kadar zaman ayırmamız gerektiğini bir düşünün. Oysa tüm ödemelerin internette kolaylıkla yapılabildiğini biliyor musunuz?

Online olarak sadece birkaç saniyede ödemenizi yapabilir ve bu iş için dakikalarca hatta saatlerce zaman kaybetmekten kurtulabilirsiniz. Hatta otomatik ödeme talimatı bile verebilir ve her ay faturanızın son ödeme tarihi tek tek kontrol etmek zorunda kalmazsınız. Bu işlemleri yapmak için Kuveyttürk Bankası internet şubesinin sunduğu hizmetten faydalanmanız yeterli oluyor. Online olarak Kuveyttürk internet şubesinden aklınıza gelebilecek her türlü ödemeyi hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Ödemenizi internetten yapın, zamandan kazanın!

Vergi ödemenizi ya da harç ödemenizi, SGK ödemelerinizi de internetten yapmanıza olanak tanıyan internet şubesi üzerinden bağış da yapılabiliyor. Düzenli ya da arada bir bağış yapanlar için de bağış ödemesi seçeneği sunan internet şubesi Diyanet, hac ve umre ödemelerini, emekli maaşı ödemelerini de yapmanıza olanak tanıyor.

Sınavdan önce yatırılması gereken parayı da ÖSYM ödemesi seçeneğini kullanarak kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Hayatınızı oldukça kolaylaştıracak olan bu seçeneği tercih ettiğinizde zamanınız da size kalıyor. Ödeme noktalarında sıra almak ve dakikalarca ya da saatlerce fatura ödemek için beklemek zorunda kalmıyorsunuz. Otomatik ödeme talimatı vermek için de Kuveyttürk bankası hesabı açabilirsiniz.

Bankacılık işlemleri internetten yapılabiliyor!

Banka hesabınız olduğunda istediğiniz tüm faturalar için otomatik ödeme talimatı verebiliyor ve ödemelerinizin her fatura kesimi döneminden hemen sonra otomatik olarak yapılması mümkün oluyor. Aslında Kuveyttürk internet şubesinden tüm bankacılık işlemleri yapılabiliyor. Sadece ödeme yapmak için değil para transferleri yapmak gibi amaçlarla da internet şubesinin kolaylıklarından faydalanabilirsiniz.

İnternet şubesi sayfasında merak ettiğiniz çeşitli soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Oldukça detaylı şekilde bilgi aktarılıyor ve bu sayede siz de internet şubesinden yapılabilecek işlemlerin tümünü öğrenebiliyorsunuz. Hemen şimdi göz atmak hatta faturanızı ödemek için bankanın internet şubesini ziyaret edin ve bu kolaylıkla tanışın!

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir