Öğrenciler için dizüstü bilgisayar ve yazıcı

TTNET, başlattığı “Okula Dönüş” projesi için özel teklifler sunmaya devam ediyor. TTNET, yeni eğitim öğretim dönemi öncesinde velilerin bütçesine, öğrencilerin de derslerine destek olmak için ayda 79,9 TL’ye inceliği ve metal kasasıyla dikkat çeken Casper dizüstü bilgisayar ve ayda 6 TL’ye Canon yazıcı kampanyası başlattı.

Türkiye’nin lider internet şirketi TTNET, yeni eğitim öğretim dönemi öncesinde başlattığı “Okula Dönüş” projesi kapsamında; Casper dizüstü bilgisayar ve Canon yazıcı kampanyası başlattı.

“Okula Dönüş” projesi kapsamında yapılan özel araştırma ile müşterilerinin beklentilerini belirleyen TTNET, bu beklentiler doğrultusunda mevcut ve yeni müşterileri için ayda 6 TL’ye Canon yazıcı ve ayda 79,90 TL’ye Casper dizüstü bilgisayar kampanyası oluşturdu ve kullanıcılarının beğenisine sundu.

TTNET’in yeni kampanyasına katılan kullanıcılar, 5 bini aşkın noktada verilen sınırsız TTNET WiFi hizmetinden yararlanabilecek.

Kullanıcılar ayrıca; cep telefonu ve tabletten televizyon ve sinema izleme keyfi sunan Tivibu Go Maxi servisini de 24 ay boyunca ücretsiz kullanabilecek.

Kampanyadan yararlanmak isteyenler, www.ttnetleokulyolunda.com adresinden ya da TTNET ofislerinden alışveriş yapabiliyor.

Casper Notebook: İnce ve metal kasalı

TTD4200 Casper Notebook, Intel Core i5-4200M işlemciye sahip. Windows 8.1 işletim sistemi, 4 GB DDR3 belleği, 1 MP HD web cam ve 2,5 kilogramlık ağırlığı, ince tasarımı ve metal kasasıyla dikkat çekiyor.

İşlemci hızı 2.50 Ghz, Intel Turbo Boost ile 3.10 Ghz’e kadar Intel Akıllı Bellek sahibi olan Casper Notebook, 15.6 WXGA (1366×768) HD LED ekranı ve 3 GB DDR3 NVIDIA GeForce 840M (2 GB Ayrılmış Bellek) ekran kartı ile de, geniş bir kitleye hitap ediyor.

Canon yazıcı: Dakikada 8 baskı

CANON IP 2850 yazıcı ise dakikada 8 adet siyah beyaz doküman, dakikada 4 adet renkli doküman basabiliyor. En yüksek 4800 x 600 dpi baskı çözünürlüğüne sahip Canon yazıcı, 2 FINE Kartuş (BK, CL) baskı teknolojisi ile de öne çıkıyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın