Ömürmetre oyunu ömrünüze ömür katıyor

Akıllı uygulama Ömürmetre oyunu, kullanıcıya yaşam standartlarını iyileştirmesi durumunda daha sağlıklı yaşayıp ömrünü nasıl uzatabileceğini gösteriyor. Tartı Medikal’in akıllı telefonlar için hazırladığı oyun ile yaşam standartlarının ömür süresine etkisi düzenli olarak takip edilebiliyor. Uluslararası kabul görmüş bir hesaplama yöntemi olan vücut kitle indeksi ile birlikte ideal kilo ve obezite derecesi ölçümlerini de yapmanızı sağlıyor.

Ömürmetre oyunu ile beslenme alışkanlığınız, uyku süreniz, yaşınız, aldığınız günlük kalori, kilonuz ve boyunuz, stres dereceniz gibi yaşam kalitenizi belirleyen parametreleri kodlayarak ömür yaşınızı, ideal kilonuzu ve obezite derecenizi bulabiliyorsunuz.  Alışkanlıklarınızı değiştirdikçe yeni parametrelerinizi kodlayarak ömrünüzü ne kadar uzatabildiğinizi görebiliyor, yaşam standartlarında yapacağınız değişikliklerin etkilerini takip edebiliyorsunuz.

Ömürmetre oyunu, akıllı telefonlar için hazırlanmış, ücretsiz indirilebilen, kullanımı oldukça basit olan “Tartı” isimli akıllı bir uygulama. Uygulama yüklendikten sonra, Ömürmetre oyununa başlangıç aşamasında 12 parametrenin girişi yapılıyor.  Akıllı uygulama girilen bilgilere göre kullanıcının yaşam süresini belirliyor.  Kullanıcı, hayat standartlarında gün be gün yaptığı değişiklikleri tekrar girerek, yaptığı olumlu herşeyin yaşam yılına etkilerini düzenli olarak kontrol edebiliyor.

Ömürmetre’nin bir oyun olduğu da unutulmamalı, sonuç her ne olursa olsun sizi olumlu bir değişim için motive ediyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

2 thoughts on “Ömürmetre oyunu ömrünüze ömür katıyor

  çetinay albay

  (02 Eylül 2013 - 00:24)

  ömürmetre bir oyun olsa bile nası download edilecegini de söylermisiniz.
  çetinay

  çiçek

  (05 Eylül 2013 - 18:50)

  Download edineceğimiz adresini de verirseniz çok makbule geçer.)

Bir Cevap Yazın