TechnoLogic – Perakende Günleri’nin iletişim sponsoru Turkcell


Perakende Günleri’nin iletişim sponsoru Turkcell

TechnoLogic 25 Kasım 2014 0
Perakende Günleri’nin iletişim sponsoru Turkcell

Turkcell’in iletişim sponsorluğunu üstlendiği Perakende Günleri’ne, iş dünyasının önde gelen isimleri ve sektör temsilcilerinin yanı sıra ekonomiden teknolojiye, rekabetten inovasyona, geleceği analiz eden otoritelerden Dünya Rekabet Merkezi Direktörü Stephane Garelli katılacak.

Turkcell açıklamasına göre, Turkcell’in iletişim sponsorluğunu üstlendiği Perakende Günleri’nin 14’üncüsü, 26-27 Kasım 2014 tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek.

Geçen yıl da etkinliğin sponsorları arasında yer alan Turkcell, bu yıl “Bugünün küresel ekonomik resmini en iyi gören kişi” olarak tanınan Dünya Rekabet Merkezi Direktörü Stephane Garelli’yi perakende sektörünün isimleriyle buluşturacak. Garelli, katılımcılara yol gösterecek sunum ve paylaşımlarıyla sektörün geleceğine ışık tutacak.

“Gelecek Kimin Olacak?” başlıklı konuşmasıyla Garelli, ekonomiden teknolojiye, rekabetten inovasyona geleceğin analizini yapacak. Gelecek yılların fırsatlarını ve tehditlerini ülkeler ve şirketler açısından açıklıkla ortaya koyan, değişim, belirsizlik ve çeşitlilik yönetiminin önemini vurgulayan Garelli, sektör için yeni bir vizyon da sunacak.

Rekabet konusunda dünyanın en önde gelen uzmanı Garelli’nin yanı sıra Perakende Günleri’ne, iki gün boyunca Türkiye’den ve dünyadan Adam Alter, Cem Boyner ve Mark Werts gibi ünlü isimler konuşmacı olarak katılacak.

Turkcell Kurumsal Pazarlama ve Satıştan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş’ın konuşma yapacağı organizasyonda perakende, müşteri ve rekabet konularında sunumlara imza atılacak.