PİLOTT’un ilk Girişimcilik Zirvesi 10 Eylül’de

Türk Telekom PİLOTT Programı’nın ilk Girişimcilik Zirvesi 10 Eylül’de gerçekleştirilecek. PİLOTT kapsamında yatırımcıları, girişimcileri, global ölçekte başarı kazanmış girişimleri, ilgili kamu kuruluşlarını, üniversiteleri ve PİLOTT Programı’nda yer alan girişimcileri, PİLOTT Girişimcilik Zirvesi’nde bir araya getirecek.

Zirve’de Ali Sabancı ve Leyla Alaton girişimcilerle deneyimlerini paylaşacak, Airbnb, Avrupa Yatırım Bankası, Telefónica, UBER temsilcilerinin yer aldığı sohbet ve panellerde paylaşım ekonomisinin yükselişi ve Avrupa’daki girişimcilik ortamı tartışılacak.

Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Rami Aslan ve Türk Telekom Strateji ve İş Geliştirme Başkanı Hakan Dursun’un ev sahipliğinde düzenlenecek PİLOTT Girişimcilik Zirvesi’nde, Türk Telekom genel müdür yardımcılarının belirlediği en başarılı 3 girişim açıklanacak.

İlk 3 ekip sırasıyla 60, 30 ve 10 bin liralık çekirdek sermayesinin yanında Silikon Vadisi’ne giderek orada yer alan global girişimlerin ofislerini ve Stanford ve Berkeley üniversitelerini ziyaret edip, dünyanın önde gelen girişimci ve yatırımcılarıyla görüşme imkanı elde edecek.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın