Plantronics ile hareket özgürlüğü kazanın

İş hayatında yapılan uzun süreli konuşmalar sizi masaya hapsedebiliyor. Plantronics bu probleme çözüm olarak geliştirdiği Voyager 5200 UC ile hareket özgürlüğünüzü kazanmanızı sağlıyor.

Gün içinde bilgisayar veya telefona bağlı olarak çalışanlar, Plantronics’in mobil kulaklığı ile ofiste çok daha rahat bir ortamda çalışma imkanı buluyor.

İş hayatında bilgisayarlara entegre kablolu kulaklıklarla veya sabit telefonlarla masaya bağlananlar Plantronics Voyager 5200 UC ile özgürlüğünü yeniden kazanıyor.

Gün içinde masa başında telefon trafiği ile boğuşanların ihtiyacına yönelik tasarlanan Voyager 5200 UC, gelişmiş ses teknolojisi ile iş hayatındaki asistanınız oluyor.

Bluetooth özellikli cihazlara kolaylıkla bağlanabilen kulaklık, yanında gelen USB bluetooth adaptörü sayesinde bu özelliği olmayan laptop ve bilgisayarlarda da kolaylıkla kullanılabiliyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın