Plantronics’ten PS4 için kablosuz oyun kulaklığı

Oyun kulaklıklarındaki kablo karmaşasına çözüm bulan Plantronics, kablosuz oyun kulaklığı Gamecom P80’i oyun tutkunlarının beğenisine sundu. Playstation, lisanslı kulaklık kablosuz özelliği ile oyun keyfinizi doyasıya yaşamanıza olanak sağlayacak. Plantronics GameCom P80 kulaklığı ile oyununuzdaki engelleri kaldırın, 10 saate varan eğlencenin tadını çıkarın

Oyun sektöründe geliştirdiği kulaklıklarıyla fark yaratan Plantronics, kablosuz oyun kulaklığı Gamecom P80 modeli ile dikkatleri üzerine çekiyor. PC, Mac ve Playstation 4’te 10 saate kadar rahatlıkla kullanılabilen Gamecom P80, dikkat dağıtan veya kullanıma engel olan kulaklık kablolarını ortadan kaldırıyor.

Oyun alanınızı 12 metreye çıkartın

Oyun keyfini uzun saatlere kadar sürdürmek isteyen oyuncular için kablo derdini ortadan kaldıran Gamecom P80, hafif ve dayanıklı yapısıyla da öne çıkıyor. Plantronics’in kablosuz özellikli oyun kulaklığı hareket alanınızı 12 metreye çıkartıyor.

Kabloların rahat hareket etmeyi engelleyen karmaşıklığını yaşamayacağınız ve maksimum hareket kapasitesine sahip olacağınız Plantronics Gamecom P80, üzerinde bulunan tuşlarla da kontrolü tek bir yerde topluyor. Ses ayarı, parça seçimi ve durdur- yürüt gibi özellikleri kulaklığın üzerindeki tuşlardan kontrol edebileceğiniz Gamecom P80, aynı zamanda Playstation lisansıyla da dikkat çekiyor.

Kulağı rahatsız etmeyen ergonomik yapısıyla rahatlıkla kullanılabilen Gamecom P80, gürültü engelleyici mikrofonu sayesinde bulunduğunuz ortamdan izole olurken oyuna, videoya ya da müziğe kendinizi tamamen odaklayabilirsiniz. Etraftaki sesleri engelleyen mikrofonları bulunan Gamecom P80’de, gürültü kesen mikrofon arka plandaki sesi keserek sesinizi karşı tarafa net bir şekilde iletmenizi sağlıyor.

Hepsiburada.com’da bulabileceğiniz Gamecom P80’in satış fiyatı 279 TL’dir.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın