reeder P10 eldivenle bile kullanılabiliyor

reeder, tablette olduğu gibi telefonda da inovasyon odaklı stratejisini devam ettiriyor. Firmanın uygun fiyatlı yeni akıllı telefon modeli P10’un çoğu akıllı telefonda olmayan bazı özellikleri çok konuşulmaya başladı.

Bunlardan en çok dikkat çeken eldivenle kullanım modu. Erişilebilirlik ayarlarında modu aktifleştirdiğinizde eldivenle dokunmatik ekranı kullanabiliyorsunuz. Özellikle içinde bulunduğumuz kış aylarında hepimizin büyük bir ihtiyacını karşılayan bu teknoloji hayatımızı kolaylaştıracağa benziyor.

Başka bir yenilik de cihaz uyku modundayken kullanıcının önceden kendi belirlediği akıllı hareketler ile belli bir uygulamayı açabilmesi. Ekrana C harfi çizerek kamerayı açabilmek ya da ses kapama tuşu ile flaşı açabilmek gibi imkanlar şimdiden reeder telefon kullanıcılarının gönlünde taht kurmuş durumda.

Telefonun bir diğer öne çıkan özelliği ise aşırı güç modu, aşırı güç modu aktif edildiğinde P10 bir tür reaksiyon göstererek 17 kat daha fazla pil ömrü ile sizi yarı yolda bırakmamaya kararlı.

3GB RAM, 8 çekirdek işlemci mimarisi,32 GB dahili hafızası ve 4.5G hızlı internet erişim özelliği ile yazılımının yanında donanımsal özellikleri ile de benzerlerine fark atan P10 Vatan Bilgisayar’da 1099’TL etiket fiyatıyla satılmakta.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın