reeder’den çift SIM kartı akıllı telefon

reeder P8C, yüksek performansına kıyasla çok uygun olan fiyatıyla dikkatleri üzerine topluyor. Dört çekirdek işlemciye sahip reeder P8C, 1.3 GHz işlemci hızı ve 5.5 inç HD ekranı ile bir akıllı telefondan beklenen her şeyi fazlasıyla sunuyor.

P8C’nin en önemli ayrıcalıklarının başında ise aynı anda çift SIM kart kullanma imkanı sağlaması. Bu sayede hem iş hem de özel telefonu taşımaya gerek kalmadan iki hattınızı aynı telefonda aktif olarak taşıyabiliyorsunuz.

Odaklama, kadraj genişliği gibi özellikleri ile sizleri şaşırtacak yepyeni bir arayüz deneyimi sunan reeder P8C’nin kusursuz kamera kalitesiyle fotoğraf ve video çekimleri yapmak da çok keyifli. 8.0 MP arka kamerası ile mutlu anlarınızı ölümsüzleştirebilir, ön kamerasıyla ise sosyal medyada tarzınızı konuşturabilirsiniz.

7.9 mm inceliği, 166 gram ağırlığı ve şık tasarımı ile size her ortamda eşlik edecek olan reeder P8C, Android 4.4’ün uçsuz bucaksız dünyasını sizler için aralamaya hazır. P8C’nin 1GB RAM’i ve 32 GB’a kadar arttırılabilir, 8 GB dahili hafızası ile milyonlarca uygulama, e-kitap, film ve müzik avuçlarınızda…

460 saat bekleme süresi ve 15 saate kadar aralıksız konuşma olanağı sunan P8C’yi siz de elinizden bırakmak istemeyeceksiniz. Sadece Teknosa’da, sadece 599 Lira.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın