Saatte 12 milyon e-posta göndermek ister misin?

TechnoLogic 02 Ekim 2013 0
Saatte 12 milyon e-posta göndermek ister misin?

Dijital pazarlama optimizasyonu şirketi Metrics34, Avrupa’nın önde gelen e-mail marketing çözümlerinden optivo’yu Türkiye’de kullanıma sundu.

Avrupa’da çok sayıda ödüle layık görülen profesyonel e-mail marketing çözümü optivo, her sektörde kullanıma uygun olması ile öne çıkıyor.

Entegre çok kanallı iletişim yapısı sayesinde SMS, e-posta ve sosyal medya gibi farklı platformlardaki kampanyalar kolayca bir araya getirilebiliyor.

Gönderileri kolayca kişiselleştirilebilme ve kişiye özel dinamik içerik üretebilme imkanları da sunan optivo e-mail marketing programı, mesajların etkisini artırıyor.

Sektör ortalamasının üstünde bir rakam olarak, saatte 12 milyona kadar e-posta gönderebilen optivo’nun, dünyanın en büyük whitelist programı “Return Path Certification” ve Alman whitelist projesi “Certified Senders Alliance” ile iş ortaklığı da bulunuyor.

Söz konusu ortaklıklar, optivo ile gönderilen e-postaların dağıtım rakamlarını da ortalamanın üzerine taşıyor.

Geniş bir skaladaki rapor ve analiz seçenekleri ile e-mail marketing kampanyalarının başarısını ölçmeyi sağlayan optivo, mevcut CRM ve web analitik sistemleri ile de entegre edilebiliyor. optivo, Türkiye’de Metrics34 tarafından sunuluyor.

Bir cevap yazın »