TechnoLogic – Sahibinden.com’dan 15. yıl rekoru


Sahibinden.com’dan 15. yıl rekoru

TechnoLogic 13 Mayıs 2015 0
Sahibinden.com’dan 15. yıl rekoru

Türkiye’nin e-ticaret platformlarından sahibinden.com, IAB Gemius Türkiye’nin mart ayı verilerine göre, 33,5 milyon tekil ziyaretçi, 118,6 milyon ziyaret ve 4 milyar sayfa görüntülemesine ulaştı.

Şirket açıklamasına göre, toplam 8 kategoride, 5 milyonu aşkın aktif ilanı ve on binlerce ürün çeşidiyle Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından sahibinden.com, interaktif reklamcılığın gelişmesi, reklam yatırımlarından daha fazla pay alması için internet ölçümleme çalışması yürüten IAB Gemius Türkiye’nin mart ayı verilerine göre, 33,5 milyon tekil ziyaretçi, 118,6 milyon ziyaret ve 4 milyar sayfa görüntülemesine ulaştı.

Ulaştığı bu rakamlarla sahibinden.com, aylık olarak en yüksek performansı göstererek kendi rekorunu da geliştirmiş oldu.

Bu sene kuruluşunun 15. yılını kutlayan ve IAB Gemius Türkiye’nin mart 2015 verilerine göre, sayfa gösterimi sıralamasında Google ve Facebook’tan sonra üçüncü sırada yer alan sahibinden.com, mart ayı verileriyle dünyanın en büyük Türkçe içerikli en büyük web sitesi olma özelliğini de korudu.