Sahibinden, ‘Geçici Numara Servisi’ni hizmete sundu

E-ticaret platformu sahibinden.com, Türkiye’de “ilk” olma özelliğine sahip yeni uygulaması Geçici Numara Servisi ile kullanıcılarına en kaliteli ve güvenilir hizmet deneyimini yaşatmaya devam ediyor.

Şirket açıklamasına göre “Geçici Numara Servisi” sayesinde bireysel kullanıcılar, ilanlarını verirken artık ilan detayında yer alan cep telefonu numaraları yerine sahibinden.com’un atadığı 0850’li telefon numaralarını ücretsiz olarak kullanabilecek. İlk etapta emlak ilanları için geçerli olacak bu servisle kişisel cep telefonu numaralarının görünmesine gerek kalmadan ilan sahibine kolaylıkla ulaşılabilecek.

sahibinden.com İş, Servis ve Müşteri Deneyimi Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Bora Biçer, “Yeni uygulamamızda belirlediğimiz 0850’li telefon numaraları ile gelen aramaları ilan sahiplerine yönlendiriyoruz ve kullanıcılarımızın kişisel cep numaralarını vermeden rahatça ulaşılmalarına imkan sağlıyoruz. Kullanıcılarımızın beklenti ve talepleri doğrultusunda geliştirdiğimiz uygulamalarımızla daha kaliteli ve güvenli alışverişin ilk adresi olmayı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın