Samsung Galaxy C8 n11’de satışa sunuldu

Akıllı telefon piyasasına her geçen gün eklediği yeni cihazlarıyla gündemden düşmeyen Samsung’un çift arka kameralı modeli Samsung Galaxy C8 n11.com’da satışa açıldı.

Teknik detaylar konusunda oldukça başarılı bir cihazla yeniden gün yüzüne çıkan Samsung’un yeni modeli Galaxy C8, n11.com’da satışa açıldı. Çift arka kamera kurulumuna sahip cihaz, Dual Photo adı verilen fotoğrafı çektikten sonra odağını değiştirmenize yarayan kullanışlı modla geliyor. 1920×1080 piksel çözünürlükte 5,5 inç Süper AMOLED ekrana sahip olan Galaxy C8, n11.com’da 1.379 TL’den satışta.

Amiral gemilerini aratmayacak özellikleriyle dikkat çeken Samsung Galaxy C8, sekiz çekirdekli MediaTek Helio P20 işlemciden güç alıyor, Android 7.1.1 Nougat işletim sistemiyle çıkış yapıyor.

Tamamı metalden oluşan bir kasanın eşlik ettiği Galaxy C8’de 3.000 mAh büyüklüğünde bir pil yer alıyor. Galaxy C8, n11.com’da 1.379 TL’den satışa sunuluyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın