TechnoLogic – Samsung Galaxy Note 3 4 Eylül’de tanıtılacak


Samsung Galaxy Note 3 4 Eylül’de tanıtılacak

TechnoLogic 30 Ağustos 2013 0
Samsung Galaxy Note 3 4 Eylül’de tanıtılacak

Samsung Electronics’in yeni Galaxy modeli, 4 Eylül Çarşamba günü IFA 2013 kapsamında Berlin’de tanıtılacak. Tanıtım toplantısı www.gununotet.com adresinden Türkçe olarak canlı yayınlanacak.

Samsung Electronics, IFA 2013 kapsamında, 4 Eylül Çarşamba günü Berlin Tempodrom’da tanıtacağı yeni Galaxy modelini canlı yayında tüm dünya ile paylaşacak.

Samsung’un en yeni Galaxy’sini canlı yayında izlemek için www.gununotet.com web sitesini ziyaret etmeniz yeterli.

4 Eylül tarihinde Türkiye saatiyle 20.00’de Berlin’de gerçekleştirecek Unpacked etkinliği ile ilgili tüm görüşlerinizi #gununotet hastag’i ile sosyal medyadan da paylaşabilirsiniz.

GALAXY NOTE 3’ÜN BEKLENEN ÖZELLİKLERİ

Muhtemelen söz konusu cihaz Galaxy Note 3 olacak. Hatta bazılarına göre, Unpacked 2013 Episode 2’de şirketin akıllı saat tanıtması bile bekleniyor.

Ön bilgilere göre, Samsung Galaxy Note III, 5,7-6 inç ekrana sahip olacak. Ayrıca bir versiyonunda sekiz çekirdekli Exynos 5420 işlemci diğer versiyonunda ise dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemci olacak.

Rusya’nın Sesi’nin haberine göre, cihaz, 3 GB işlem belleğe ve muhtemelen görüntü sabitleyici sistem özelliği olan 13 Megapiksellik kameraya sahip olacak.

Ayrıca, LTE-A (LTE-Advanced) desteklemesi ve yeni işletim sisteminin Android 4.3 Jelly Bean olması bekleniyor. Tabii ki geleneksel S Pen kalem ve paket programlar da dahil olacak.