Samsung Galaxy S4 yakında Turkcell’de

Turkcell, Samsung Galaxy S4 akıllı telefonu çok yakında satışa sunacağını duyurdu.

Şirketin Twitter hesabında konuyla ilgili olarak, “Samsung’un donanım özellikleri ve tasarımıyla fark yaratan en yeni akıllı telefonu Galaxy S4, yakında @Turkcell’de!” bilgisi paylaşıldı.

Tüm dünyada Nisan sonunda satışa sunulacağı belirtilen telefonun 13 megapiksel çözünürlüğe sahip arka kamerası ile 2 megapiksel çözünürlüklü öne kamerası var ve ikisi aynı anda kullanılabiliyor. Yani çektiğiniz fotoğrafa kendinizi de dahil edebiliyorsunuz.

130 gram ağırlığındaki telefon 7,9 mm kalınlığında. Bu özellikleriyle S3′ten daha hafif ve daha ince. Samsung’un HD Amoled teknolojisini kullanan telefon ekranı inç başına 441 pikselle (ppi) S3′ten daha yüksek çözünürlüğe sahip.

Galaxy S4′ün tanıtımından sonra Seul borsasında, telefon pazarında doygunluğa ulaşılmaya başlandığı endişesiyle Samsung hisselerinin ortalama değeri yüzde 1,7 oranında düştü.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın