TechnoLogic – ‘Selfie’ dostu akıllı telefon


‘Selfie’ dostu akıllı telefon

TechnoLogic 26 Mart 2014 0
‘Selfie’ dostu akıllı telefon

DISCOVERY ile 2013 yılında Türkiye’nin en çok satan akıllı telefonu ünvanına sahip olan General Mobile, 2014’teki ürünü DISCOVERY ELITE’i tanıttı. İlk ‘selfie’ dostu telefon olarak tanıtılan DISCOVERY ELITE, 8MP otofokuslu ön kamerasıyla, kendisini ve sevdiklerini fotoğraflamak isteyen ‘selfie’ tutkunlarına hitap ediyor.

16MP’lik flaşlı ve geniş açılı arka kamerası ile 7 saniyede 40 kare çekebilen DISCOVERY ELITE, 8MP otofokuslu ön kamerası ile kusursuz profil fotoğrafları çekmenize olanak tanıyor.

DISCOVERY ELITE’in kamerası, Geo-Tagging (haritada işaretle), Dokun-Odakla, Görüntü Sabitleme, Yüz ve Gülücük Yakalama, HDR, SR özelliklerine sahip.25 Mart günü satışa çıkacak olan General Mobile DISCOVERY ELITE, 5.5 inch 401PPI LTPS Gorilla Glass 3 ekrana sahip.

Andorid işletim sistemine sahip DISCOVERY ELITE, 3GB RAM 32GB ROM (dahili bellek), Qualcomm Snapdragon800 2.2GHz dört çekirdek (Quad Core) işlemcisi bulunuyor.

NFC desteği ve Wi-Fi display özelliklerine sahip olan DISCOVERY ELITE, 401PPI piksel yoğunluğu, 1920×1080 piksel full HD ekran çözünürlüğü ile başarılı bir görüş açısı ve kaliteyi bir arada sunuyor.

DISCOVERY ELITE, 16MP flaşlı geniş açılı arka kamera ve 8MP ön kameraya sahip siyah ve beyaz renk alternatifleri ile 1299TL ye satışa sunulacak.