Silikon Vadisi Türkiye’ye geliyor

Etohum, 30 Eylül’de İstanbul’da gerçekleştirilecek olan bölgenin en büyük networking etkinliği Startup İstanbul’da Silikon Vadisi’nin önde gelen yatırımcılarını ve konuşmacılarını ağırlayacak.

Teknoloji ve internetle ilgili şirket kuran girişimcileri hızlandıran ve erken aşama yatırımlarını yapan Etohum’un bu yıl Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenleyeceği Startup İstanbul konferansı, ABD’nin teknoloji üssü olarak kabul edilen Silikon Vadisi’ni Türkiye’ye taşıyor.

Gün boyu sürecek organizasyonda 500 Startups, Microsoft Venture, Qualcom Ventures, Y Combinator, Silicon Valley Bank gibi dünyanın en başarılı şirketleri girişimciler ile buluşacak. Ayrıca Facebook, Twitter, Amazon ve daha birçok şirketten konuşmacılar kendi deneyimlerini girişimciler ile paylaşacak.

Google’daki başarılı çalışmalarıyla tanınan, Silikon Vadisi’nin etkili iş kadınlarından moda ve pazarlama gurusu Marion Gamel ile Voodoo PC’yi kurduktan sonra HP’ye satan ve 18 yıllık başarılı girişimcilik kariyerinin ardından Microsoft Ventures’ın başına geçen Rahul Sood da bölgenin en büyük networking etkinliği olan Startup İstanbul’da olacak.

Startup İstanbul’un belli olan diğer konuşmacıları ve program akışı hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için http://www.startupistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

1 thought on “Silikon Vadisi Türkiye’ye geliyor

    Bülent Delen

    (14 Eylül 2014 - 00:19)

    Kayıt yapılmasını rica ederim

Bir Cevap Yazın