TechnoLogic – Silikon Vadisi Türkiye’ye geliyor


Silikon Vadisi Türkiye’ye geliyor

TechnoLogic 13 Eylül 2014 1
Silikon Vadisi Türkiye’ye geliyor

Etohum, 30 Eylül’de İstanbul’da gerçekleştirilecek olan bölgenin en büyük networking etkinliği Startup İstanbul’da Silikon Vadisi’nin önde gelen yatırımcılarını ve konuşmacılarını ağırlayacak.

Teknoloji ve internetle ilgili şirket kuran girişimcileri hızlandıran ve erken aşama yatırımlarını yapan Etohum’un bu yıl Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenleyeceği Startup İstanbul konferansı, ABD’nin teknoloji üssü olarak kabul edilen Silikon Vadisi’ni Türkiye’ye taşıyor.

Gün boyu sürecek organizasyonda 500 Startups, Microsoft Venture, Qualcom Ventures, Y Combinator, Silicon Valley Bank gibi dünyanın en başarılı şirketleri girişimciler ile buluşacak. Ayrıca Facebook, Twitter, Amazon ve daha birçok şirketten konuşmacılar kendi deneyimlerini girişimciler ile paylaşacak.

Google’daki başarılı çalışmalarıyla tanınan, Silikon Vadisi’nin etkili iş kadınlarından moda ve pazarlama gurusu Marion Gamel ile Voodoo PC’yi kurduktan sonra HP’ye satan ve 18 yıllık başarılı girişimcilik kariyerinin ardından Microsoft Ventures’ın başına geçen Rahul Sood da bölgenin en büyük networking etkinliği olan Startup İstanbul’da olacak.

Startup İstanbul’un belli olan diğer konuşmacıları ve program akışı hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için http://www.startupistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.