SIM kartını 4.5G’ye geçirene Turkcell’den 4GB internet

TechnoLogic 29 Ocak 2016 0
SIM kartını 4.5G’ye geçirene Turkcell’den 4GB internet

Turkcell, 4,5G uyumlu akıllı telefonlarındaki SIM kartları, ileri mobil teknolojileri destekleyen kartlar ile sömestir tatili boyunca ücretsiz değiştiren Turkcell kullanıcılarına 4 GB mobil İnternet sunuyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, 4,5G teknolojisinin kullanılmaya başlanacağı 1 Nisan 2016 tarihi itibarıyla bu teknolojiyi kullanmak isteyenlerin hem akıllı cihazlarının hem de SIM kartlarının 4,5G’yi desteklemesi gerekiyor.

4,5G destekli akıllı telefon sahibi tüm bireysel ve kurumsal hat sahibi Turkcell kullanıcıları, ileri teknolojiyi destekleyen yeni SIM kartlarını hiçbir ücret ödemeden alabiliyor.

Akıllı telefonları LTE teknolojisini destekleyen Turkcell’liler, ücretsiz SIM kart değişikliklerini Turkcell Flagship Mağazaları, Kurumsal Çözüm Merkezleri, Turkcell İletişim Merkezleri ve Turkcell Yetkili Satış Noktalarında gerçekleştirebiliyor.

Sömestir dönemi 4,5G SIM kart değişim kampanyası, 7 Şubat tarihine kadar geçerli olacak ve kampanyadan yararlananların hatlarına bir ay boyunca geçerli 4 GB mobil İnternet tanımlanacak.

Turkcell kullanıcıları akıllı telefonlarının veya SIM kartlarının 4,5G’yi destekleyip desteklemediğini, turkcell.com.tr’deki 4,5G sayfasını ziyaret ederek veya 4,5G yazıp 2222’ye SMS göndererek öğrenebiliyor.