“Sniper Ghost Warrior 2” oyunu Playstore’da

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, merakla beklenen “Sniper Ghost Warrior 2” oyununu oyunseverlerle buluşturuyor. Oyunseverler bu heyecan verici oyuna ayda 4 TL’den başlayan taksitlerle sahip olabilecekler.

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, milyonlarca oyuncusu olan ünlü oyunlara yer vermeye devam ediyor. Playstore şimdi de bir önceki oyunu 3 milyondan fazla satan “Sniper: Ghost Warrior 2”yi oyunseverlerle buluşturuyor.

“Sniper: Ghost Warrior 2”, serinin bir önceki oyununa göre daha heyecan verici bir  deneyim vaat ediyor. “Sniper: Ghost Warrior 2” oyunu, TTNET’li oyunseverlere ayda 4 TL’den başlayan uygun taksit seçenekleriyle sunuluyor.

Playstore’daki yeni oyunları ve kampanyaları kaçırmamak için Playstore’un resmi Facebook ve Twitter sayfalarını takip edebilirsiniz.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın